Termal sudan gelen ‘iyi’lik!

Termal su, bin yıllardır orada, bizimle buluşmayı bekliyordu. Biz onu insanlara şifa vermesi, insanların kendini fiziksel, zihinsel ve ruhsal anlamda daha iyi hissetmesi için yeryüzüne çıkarttık. Suyun iyileştirici gücünü beş yıldız kalitesinde ve rahatlığında hissetmeniz, her aktivitesinde ve köşesinde yaşamanız için FT Lotus Life Termal & Wellness & Spa’yı hayata geçirdik.

FT Lotus Life’ta termal suyun iyileştiren, iyi hissettiren gücünü, doğru modern tıbbi altyapı koşullarını sağlayarak sizinle buluşturuyoruz. Yaptığımız işin bilinci ve sorumluluğu içinde, gerektirdiği tıbbi, akademik birikim ve deneyime sahip geniş uzman ve danışman kadrosuyla hizmet veriyoruz.

İnsanın ruhen ve bedenen kendini iyi ve mutlu hissetmesi, ulaşılan bu hissin konforlu bir ortamda sürdürülebilir olması için bütün detayları düşündük. Ulaştığımız sonuç sizin “iyi hissetmenizi” sağlayacak, buna inanıyoruz.

Suyla bütünleşen modern bir mimari

Menemen’de, 11.000 m2’lik bir alana kurulan merkezimiz, kahvaltı ve etkinlik bahçelerinde bulunduğu, yeşil, mavi, mor, turuncu ve beyaz renklerle ayrılmış 5 kattan oluşmaktadır. Her katın rengi farklı bir amaca ve farklı gruplara hitap etmektedir. Kadınlara ve erkeklere özel bölümler, ortak kullanım alanları, fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümleriyle beraber sağlıklı yiyecek-içecek sunan kafe restoranlarımızla hizmetinizdeyiz. Tesisimiz tamamen engelli ve yaşlı dostudur.

Yeşil kat
(Giriş katı)

Mavi kat
(1. kat sadece erkeklere özel)

Mor kat
(-1.kat sadece kadınlara özel)

Turuncu kat
(-2. kat)

Beyaz kat
(2. kat)