Ruhsal iyilik hali, sağlığın en önemli bileşenlerindendir.

Ft Lotus Life, deneyimli sağlık profesyonelleri ile kişisel hislerinizi anlama kabiliyeti, güç ve sınırlılıklarınızı kabullenmek, duygu ve beklentilerinizle ilgili anda kalabilmek ve farkındalık oluşturmaya yönelik destekleyici eğitim ve etkinlikler sunar.

Aile bireyleri veya sosyal hayatınızın her aşamasında iletişimde bulunduğuz kişilerle iyi ve kaliteli ilişkiler kurabilmeye yönelik psikolojik danışmanlık hizmetleri için merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik danışmanlarımızla, kişisel ve psikolojik gelişiminiz ve psikolojik sorunlarınızın tedavisi için size çözüm önerileri sunuyoruz.

Aile Danışmanlığı

Aile içinde sağlıklı ve huzurlu iletişim kurabilmeniz için, psikolojik danışmanlarımızla size her türlü desteği veriyoruz.

İletişim ve Beden Dili Atölyesi

Merkezimizin İletişim Atölyesi’nde, kendinizi daha iyi tanımanızı sağlarken, karşı tarafın kim olduğunu daha iyi anlayıp onunla iletişiminizi güçlendirmeniz için yol gösteriyoruz.

Stres ve Öfke Yönetimi Atölyesi

Mindfulness ve Psikodrama ile yürütülen programlar, sağlıklı yaşam etkinlikleriyle beden ve ruh sağlığımızı bozan, bağışıklık sistemimizi çökerten kronik stresi ve öfkeyi yönetmenizi, psikolojik sağlamlığınızı artırmanıza katkı sunmayı amaçlıyoruz.

Psikodrama

Ruhsal iyilik haliniz için, geçmiş ya da geleceğinizin, hayallerinizin, umutlarınızın, korkularınızın vs. “şimdi ve burada”ya getirilerek sahnelenmesine ortam hazırlıyoruz.